Udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů dle nových podmínek

22.5.2018

Vážení uživatelé Národního geoportálu INSPIRE,

dovolujeme si Vám oznámit, že dne 25. 5. 2018 vstoupí v účinnost nové podmínky pro užívání Národního geoportálu INSPIRE.
Pro fungování Vašeho účtu i po tomto datu je třeba Váš souhlas s níže uvedenými podmínkami.

 

Udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů dle nových registračních podmínek můžete provést na stránce https://geoportal.gov.cz/web/guest/prolong-expiration, kde se přihlásíte svými přihlašovacími údaji do Národního geoportálu INSPIRE a stisknutím tlačítka "Prodloužit registraci" zajistíte fungování svého účtu i po 25. 5. 2018.

 

Po tomto datu bude veškeré zpracování osobních údajů registrovaných uživatelů, kteří neodsouhlasili nové podmínky užívání pomocí výše uvedeného odkazu, zastaveno a účty zablokovány. Uživatelům, kteří neodsouhlasí nové podmínky do 25. 5. 2018 a po tomto datu se budou přihlašovat do Národního geoportálu INSPIRE, bude umožněno odblokování účtu prostřednictvím udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů dle nových podmínek, zaslaného na e-mailovou adresu geoportal@cenia.cz.

 

Zároveň upozorňujeme všechny uživatele Národního geoportálu INSPIRE, že za informace uváděné v metadatech dat a služeb, za úroveň jejich detailu a soulad s platnou legislativou na ochranu osobních údajů, odpovídají jejich poskytovatelé. Geoportál metadata zobrazuje tak, jak jsou načítána z katalogu poskytovatelů. 

English (United States) čeština (Česká republika)